Які відмінності між шоломами MICH «Буйтур» 1.0 та MICH «Буйтур» 2.0?
Які відмінності між шоломами MICH «Буйтур» 1.0 та MICH «Буйтур» 2.0?
15 Жовтня, 2024
Українська Броня ™

«Буйтур» —  сучасний шолом з інтегрованими кріпленнями для різноманітних функціональних додатків. Відмінною рисою цієї моделі є її форма: MICH мають низький виріз, тобто закривають вуха. Завдяки цьому площа захисту голови — більша, ніж у шоломів FAST.

Утім така форма обмежує варіанти використання деяких тактичних аксесуарів. Зокрема, активні навушники можна вдягати лише під низ, але натомість є можливість використання активних беруш. 

Модель MICH «Буйтур» виготовлена з араміду (Kevlar®) — синтетичного матеріалу з відмінними балістичними властивостями. Його відносна міцність може перевищувати показники сталі, але вага водночас буде значно легшою. 

Ми маємо два варіанти шолома «Буйтур», що відрізняються підвісною системою та комфорт-шаром.

Особливості шолома «Буйтур» 1.0 

Перш за все, особливість шолома «Буйтур» 1.0 — у підвісній. Ми виготовляємо його з системою за типом типу BOA/ Тeam Wendy. Її перевага полягає в конструкції, завдяки якій користувач може оперативно, однією рукою відрегулювати шолом по обхвату та надійно зафіксувати його на голові. До того ж, система стабілізує вагу шолома та рівномірно розподіляє його тиск  на поверхні голови. Тож навіть за тривалого носіння захисту, ти не відчуєш суттєвого дискомфорту.

Комфорт-шар у «Буйтурі» 1.0 складається з мобільних двошарових педів, які можна знімати шарами або пересувати всередині купола. Це дозволяє розташувати їх максимально персоналізовано для ідеальної посадки.

Особливості шолома «Буйтур» 2.0

У шоломі «Буйтур» 2.0 ми використовуємо підвісну за типом Ops-Core. Основна її перевага — фіксація шолома разом на голові. Завдяки каркасній основі та пластиковим направляючим, навіть без застібання, каска надійно тримається на голові. Це особливо важливо, якщо ти використовуєш функціональні додатки (ПНБ, ліхтарики, камери тощо), адже ти можеш бути певен, шолом не буде завалюватися тобі на очі під вагою обвісів.  

У цій генерації шолома використані двошарові нерозбірні педи, які також можна персоналізовано розташувати всередині шолома. 

Який шолом обрати?

При виборі шолому слід відштовхуватись від типу бойових задач твого підрозділу. Моделі двох генерацій відрізняються підвісною системою. «Буйтур» 2.0 з Ops-Core буде зручнішими у разі використання приладу нічного бачення чи інших аксесуарів, оскільки за рахунок каркасу всередині фіксація шолома краща — він не буде завалюватися на очі. Якщо додаткові прилади не використовуються, можна звернути увагу на модель 1.0 з підвісною системою за типом BOA/ Тeam Wendy — вона буде мʼякшою через два шари подушечок. Для використання з навушниками також краще підійде перша версія, адже можна зняти деякі педи для зручнішого припасування, тоді як у версії 2.0 подушечки — нерозбірні. 

Схожі статті

Корзина